
Verhalen uit de hoge hoed
Dit seizoen brengen Stip en Stippel zes prentenboeken van Uitgeverij Lemniscaat tot leven met een serie interactieve vertelvoorstellingen. Daarnaast kun je voor aanvang vanaf 10.00 uur én na afloop tot 13.00 uur spelen in de foyer! Een ontspannen en vrolijk programma voor iedereen vanaf 3 jaar, barstensvol luister-, kijk- en speelplezier.
Maak in oktober je eigen dierenmasker als je naar Temmer Tom gaat, kom als piraat verkleed naar Woeste Willem en maak je eigen ooglapje of verrekijker, schilder je favoriete dier bij Ik wil een leeuw, maak een schat voor De drie rovers, post jouw getekende ansichtkaart aan je beste vriend(in) bij Raf én speel in het rovershol bij De kindereter!
De Kindereter
'Hebbes!' siste de rover. 'Mee naar mijn hol!' Maar dat moest ik natuurlijk wél even vragen. Dus ik zei: 'Ogenblikje' en riep: 'Pap, ik word ontvoerd door een grote woeste rover. Mag dat?' 'Ja hoor schat,' riep mijn vader terug. 'Veel plezier!''
Het meisje in dit verhaal wordt ontvoerd, maar het is minder spectaculair dan ze dacht. Het blijkt helemaal geen echte woeste rover te zijn, maar gewoon een kindereter... wat een tegenvaller! In plaats van allerlei wilde avonturen te beleven, wil hij niks anders dan haar opeten.
In de sfeer komen? Download hier je kleurplaat van De Kindereter!
Share
Verhalen uit de hoge hoed: De Kindereter
Speeldata
Bekijk hier alle data en tijden van de Verhalen uit de hoge hoed:
Zondag 7 en 14 oktober om 11.00 uur
Temmer Tom
Zondag 4 en 18 november om 11.00 uur
Woeste Willem
Zondag 2, 9 en 16 december om 11.00 uur
Ik wil een leeuw
Zondag 13, 20 en 27 januari om 11.00 uur
De drie rovers
Zondag 3, 10 en 17 februari om 11.00 uur
Raf
Zondag 10, 17, 24 en 31 maart om 11.00 uur
De kindereter
Zondag 7 april om 11.00 uur
Temmer Tom
Foto's
Info
- Locatie: Hofpleintheater
- –
- –
- –
- –