Voor vragen over dit aanbod neem je telefonisch of per mail contact op met Danilo via 010 - 754 00 15 of educatie@jeugdtheaterhofplein.nl
Alle klassen:
Groep 8:
Jeugdtheater Hofplein kan jullie helpen om deze naar een hoger niveau te tillen! Een docent van Hofplein kan jullie begeleiden tot de uitvoering of komt een keer een les geven in stemgebruik. Voor de eindmusical van groep 8, maar ook de kerstmusical of hulp bij het Open Podium; Hofplein biedt begeleiding bij het maken, spelen en eventueel het zelf bedenken van een verhaal. Willen jullie de musical óók nog spelen in een echte theaterzaal? Dat kan! Neem contact met ons op om de mogelijkheden en tarieven te bespreken.
Wij hebben de volgende scripts in ons aanbod:
Musicalpakket 1: script, muziek en 40 uur begeleiding door een theaterdocent
Dit pakket neemt de leerkrachten van groep 8 een groot deel van het werk rondom de groep 8-musical uit handen. De Hofpleindocent komt 40 uur naar jullie school en studeert de gekozen musical met de kinderen in en helpt bij de uitvoering. Ook geeft de Hofpleindocent adviezen over het decor en de aankleding, zodat de kinderen later kunnen terugdenken aan een mooi en onvergetelijk afscheid van de basisschool.
Musicalpakket 2: script, muziek en 10 uur begeleiding door een theaterdocent
Dit pakket is geschikt als de leerkrachten van groep 8 de musical graag zelf met de kinderen instuderen, maar de musical met wat hulp van een professionele Hofpleindocent extra bijzonder willen maken. De Hofpleindocent komt 10 uur naar jullie school, geeft tips en tricks over de regie en helpt de kinderen om zich zeker te voelen op het podium.
Musicalpakket 3: script zonder begeleiding
Het is ook mogelijk om een script te huren zonder begeleiding van een Hofpleindocent. Daarvoor bedragen de kosten:
Musicalpakket 4: afscheidsvoorstelling op maat
Voor de scholen die een stapje verder durven te gaan, is het ook mogelijk om een theaterdocent met de kinderen een eigen theatervoorstelling te laten maken. De kinderen leren hoe hun eigen verbeelding en ideeën vertaald kunnen worden naar een theatervoorstelling. Zo kunnen zij laten zien dat zij er aan het eind van hun schoolcarrière klaar voor zijn hun publiek hun eigen verhaal te vertellen. Neem contact op om de wensen, mogelijkheden en kosten door te spreken.
Het is voor scholen mogelijk om tegen een aantrekkelijk tarief het Hofpleintheater te huren. De ervaring om op het podium van een groot, professioneel theater te staan, zullen de kinderen hun leven lang niet meer vergeten. De kosten zijn afhankelijk van de wensen, dus neem contact op om de mogelijkheden door te spreken.
Voor vragen over dit aanbod neem je telefonisch of per mail contact op met Danilo via 010 - 754 00 15 of educatie@jeugdtheaterhofplein.nl